Новини

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук

Все, що відбувається у нас у Віснику психології та педагогіки, а також цікавинки зі світу педагогіки та психології, опубліковується на цій сторінці.

Якщо Ви вважаєте, що якась подія пройшла повз нашу увагу -- ласкаво просимо: повідомте про це адміністрацію чи редколегію сайту.

Практично кожного дня з'являються нові і нові матеріали на наших сторінках, тому не забувайте стежити за сторінкою Нові редагування! Також можна підписатися на отримання стрічки новин (RSS чи Atom) з нашого сайту.

Якщо Ви бажаєте отримувати новини нашого сайту на e-mail, то самостійно підписатися на цю безкоштовну послугу можна за адресою: Інтерфейс розсилки новин сайту

19 березня 2015 року

Doshkolnoe-obrazovanie-250.jpg
Вісник психології і педагогіки опублікував статтю на тему: Фараон О.В. Психологічні особливості уваги у хлопців і дівчат старшого дошкільного віку. На сучасному етапі розбудови Української держави основним пріоритетом вдосконалення системи дошкільної освіти є подальша гуманізація й індивідуалізація навчання. Без його розв'язання неможливо здійснити головну мету дошкільної освіти, окреслену Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні, - формування основ особистісної культури дитини через відкриття її світу в його цілісності та різноманітності.

4 березня 2015 року

Вісник психології і педагогіки опублікував навчальний посібник Подоляк Л.Г., Юрченко В.І. Психологія вищої школи. У навчальному посібнику Подоляк Л.Г. Психологія вищої школи: Навчальний посібник для магістрантів і аспірантів /Подоляк Л.Г., Юрченко В.І. – К.: ТОВ “Філ-студія”, 2006. – 320с. з гуманістичних позицій розглядаються актуальні психологічні проблеми підготовки фахівців із вищою освітою. Міститься типова навчальна програма з дисципліни “Психологія вищої школи”, конспекти лекцій до кожної теми, завдання до практично-семінарських занять, окреслено зміст самостійної роботи та методичні рекомендації до неї.

Розраховано на магістрантів, аспірантів і молодих викладачів.

23 лютого 2015 року

Початкова-школа-250.jpg
Вісник психології і педагогіки опублікував статтю Руденко Л.С. Підготовка вчителя початкової школи до творчої педагогічної діяльності.

У статті обґрунтовано актуальність педагогічної творчості вчителя початкових класів.

Виокремлено творчі якості, професійні риси вчителя, необхідні для здійснення творчої педагогічної діяльності; уточнено поняття «підготовка до творчої педагогічної діяльності», а також розкрито зміст цієї підготовки.
14 лютого 2015 року

Вісник психології і педагогіки вітає Вас з Днем Закоханих!

Fevralya-250.jpg

Хай з подихом холодної зими,

Приходить щастя, стукає в віконце,

І ти його у душу пропусти

Щоб зігрівало наче сонце,

Хай день дарує усмішку тобі,

А вечір затишок й палке кохання,

І щоб завжди в твоєму крузі,

Була любов і вірні друзі!!!

11 лютого 2015 року

Vchitel-podhod-250.jpg
Вісник психології і педагогіки опублікував статтю:

Куземко Л.В. Підготовка вчителя початкової школи до реалізації індивідуального підходу. У статті розкрито проблему реалізації індивідуального підходу до учнів як складової професійної компетентності вчителя початкової школи. Наведено приклади здійснення індивідуального підходу до учнів в освітньому процесі початкової школи.

6 лютого 2015 року

Освіта-за-кордоном-250.jpg
Вісник психології і педагогіки опублікував статтю:

Голота Н.М. Особливості реалізації компетентнісного підходу в системах освіти зарубіжних країн.

У статті проаналізовані підходи до реалізації компетентнісного підходу в системах освіти в різних країнах; особливості фахової підготовки вихователів дошкільних закладів в Україні та інших країнах.

29 січня 2015 року

У "Вісник психології і педагогіки. Збірник наук. праць. - Випуск 16." розміщено статті:

27 січня 2015 року

"Вісник психології і педагогіки" опублікував Вісник психології і педагогіки. Збірник наук. праць. - Випуск 16.


У "Вісник психології і педагогіки. Збірник наук. праць. - Випуск 16." розміщено статті:


19 січня 2015 року

Teacher-300.jpg
Вісник психології та педагогіки опублікував статтю Котенко Ольги Володимирівни: "Іншомовна складова професійної компетентності майбутнього вчителя початкової школи".

У статті актуалізовано проблеми іншомовної підготовки вчителів початкової школи, що обумовлені сучасними освітніми тенденціями у галузі навчання іноземних мов молодших школярів; визначено шляхи оптимізації процесу формування іншомовної комунікативної компетентності майбутніх учителів початкової школи з метою професійного застосування іноземної мови у педагогічній діяльності.

7 січня 2015 року

Z-Rizdvom1-300-visnyk.jpg
Вісник психології та педагогіки сердечно вітає Вас з Різдвом Христовим!

У Різдвяну ніч серце солодко завмирає в очікуванні дива...

Здається, що пройде ще зовсім небагато часу і все зміниться на краще, в життя прийде довгоочікуване щастя і збудуться усі мрії...

Так нехай всі очікування і сподівання в цю чарівну ніч стануть дійсністю!

Нехай будинок відвідає добро і благополуччя, а ваше серце - щастя!

З Різдвом Христовим!

З повагою,

Адміністрація сайтуНовини/2015

Новини/2014

Новини/2013

Новини/2012

Новини/2011

Новини/2010

Новини/2009Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама