Новини

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук

Все, що відбувається у нас у Віснику психології та педагогіки, а також цікавинки зі світу педагогіки та психології, опубліковується на цій сторінці.

Якщо Ви вважаєте, що якась подія пройшла повз нашу увагу -- ласкаво просимо: повідомте про це адміністрацію чи редколегію сайту.

Практично кожного дня з'являються нові і нові матеріали на наших сторінках, тому не забувайте стежити за сторінкою Нові редагування! Також можна підписатися на отримання стрічки новин (RSS чи Atom) з нашого сайту.

Якщо Ви бажаєте отримувати новини нашого сайту на e-mail, то самостійно підписатися на цю безкоштовну послугу можна за адресою: Інтерфейс розсилки новин сайту

20 квітня 2015 року

Ейдетика-250.jpg
Вісник психології і педагогіки опублікував статтю на тему: Ткачук О.В. Роль образної пам'яті дитини дошкільного віку у навчанні англійської мови із застосуванням ейдетики. У статті узагальнено та систематизовано методи та форми роботи, пов’язаної з навчанням дітей дошкільного віку іноземної мови. Визначено роль образної пам’яті як психічного пізнавального процесу у дітей. Виявлено специфіку роботи педагога з використанням ейдетики у процесі організації навчання іноземної мови дітей дошкільного віку.

Отже, метою статті є узагальнити та систематизувати методи та форми роботи навчання дітей дошкільного віку іноземної мови, зокрема англійської; визначити роль образної пам’яті як психічного пізнавального процесу у дітей; виявити специфіку роботи педагога з використанням ейдетики у процесі організації навчання іноземної мови дітей дошкільного віку.

19 квітня 2015 року

ДЕТИ-250.jpg
Вісник психології і педагогіки опублікував статтю на тему: Сізоненко К.В. Формування творчої особистості молодшого школяра у змісті предмета «англійська мова». Стаття призначена проблемі формування творчої особистості молодшого школяра на уроках англійської мови. Досліджено та проаналізовано найбільш ефективні методи та форми роботи, що спрямовані на формування та удосконалення творчого потенціалу учня. Виявлено технології навчання, що сприяють формуванню творчої особистості учня початкової школи на уроках англійської мови.

Отже, мета статті полягає у визначенні засобів, форм та методів у процесі організації освітнього процесу у змісті предмета «Англійська мова», які сприяють формуванню та розвитку творчої особистості відповідно віку молодшого школяра.


19 березня 2015 року

Doshkolnoe-obrazovanie-250.jpg
Вісник психології і педагогіки опублікував статтю на тему: Фараон О.В. Психологічні особливості уваги у хлопців і дівчат старшого дошкільного віку. На сучасному етапі розбудови Української держави основним пріоритетом вдосконалення системи дошкільної освіти є подальша гуманізація й індивідуалізація навчання. Без його розв'язання неможливо здійснити головну мету дошкільної освіти, окреслену Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні, - формування основ особистісної культури дитини через відкриття її світу в його цілісності та різноманітності.

4 березня 2015 року

Вісник психології і педагогіки опублікував навчальний посібник Подоляк Л.Г., Юрченко В.І. Психологія вищої школи. У навчальному посібнику Подоляк Л.Г. Психологія вищої школи: Навчальний посібник для магістрантів і аспірантів /Подоляк Л.Г., Юрченко В.І. – К.: ТОВ “Філ-студія”, 2006. – 320с. з гуманістичних позицій розглядаються актуальні психологічні проблеми підготовки фахівців із вищою освітою. Міститься типова навчальна програма з дисципліни “Психологія вищої школи”, конспекти лекцій до кожної теми, завдання до практично-семінарських занять, окреслено зміст самостійної роботи та методичні рекомендації до неї.

Розраховано на магістрантів, аспірантів і молодих викладачів.

23 лютого 2015 року

Початкова-школа-250.jpg
Вісник психології і педагогіки опублікував статтю Руденко Л.С. Підготовка вчителя початкової школи до творчої педагогічної діяльності.

У статті обґрунтовано актуальність педагогічної творчості вчителя початкових класів.

Виокремлено творчі якості, професійні риси вчителя, необхідні для здійснення творчої педагогічної діяльності; уточнено поняття «підготовка до творчої педагогічної діяльності», а також розкрито зміст цієї підготовки.
14 лютого 2015 року

Вісник психології і педагогіки вітає Вас з Днем Закоханих!

Fevralya-250.jpg

Хай з подихом холодної зими,

Приходить щастя, стукає в віконце,

І ти його у душу пропусти

Щоб зігрівало наче сонце,

Хай день дарує усмішку тобі,

А вечір затишок й палке кохання,

І щоб завжди в твоєму крузі,

Була любов і вірні друзі!!!

11 лютого 2015 року

Vchitel-podhod-250.jpg
Вісник психології і педагогіки опублікував статтю:

Куземко Л.В. Підготовка вчителя початкової школи до реалізації індивідуального підходу. У статті розкрито проблему реалізації індивідуального підходу до учнів як складової професійної компетентності вчителя початкової школи. Наведено приклади здійснення індивідуального підходу до учнів в освітньому процесі початкової школи.

6 лютого 2015 року

Освіта-за-кордоном-250.jpg
Вісник психології і педагогіки опублікував статтю:

Голота Н.М. Особливості реалізації компетентнісного підходу в системах освіти зарубіжних країн.

У статті проаналізовані підходи до реалізації компетентнісного підходу в системах освіти в різних країнах; особливості фахової підготовки вихователів дошкільних закладів в Україні та інших країнах.

29 січня 2015 року

У "Вісник психології і педагогіки. Збірник наук. праць. - Випуск 16." розміщено статті:

27 січня 2015 року

"Вісник психології і педагогіки" опублікував Вісник психології і педагогіки. Збірник наук. праць. - Випуск 16.


У "Вісник психології і педагогіки. Збірник наук. праць. - Випуск 16." розміщено статті:


19 січня 2015 року

Teacher-300.jpg
Вісник психології та педагогіки опублікував статтю Котенко Ольги Володимирівни: "Іншомовна складова професійної компетентності майбутнього вчителя початкової школи".

У статті актуалізовано проблеми іншомовної підготовки вчителів початкової школи, що обумовлені сучасними освітніми тенденціями у галузі навчання іноземних мов молодших школярів; визначено шляхи оптимізації процесу формування іншомовної комунікативної компетентності майбутніх учителів початкової школи з метою професійного застосування іноземної мови у педагогічній діяльності.

7 січня 2015 року

Z-Rizdvom1-300-visnyk.jpg
Вісник психології та педагогіки сердечно вітає Вас з Різдвом Христовим!

У Різдвяну ніч серце солодко завмирає в очікуванні дива...

Здається, що пройде ще зовсім небагато часу і все зміниться на краще, в життя прийде довгоочікуване щастя і збудуться усі мрії...

Так нехай всі очікування і сподівання в цю чарівну ніч стануть дійсністю!

Нехай будинок відвідає добро і благополуччя, а ваше серце - щастя!

З Різдвом Христовим!

З повагою,

Адміністрація сайтуНовини/2015

Новини/2014

Новини/2013

Новини/2012

Новини/2011

Новини/2010

Новини/2009Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама