Протиріччя

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Протиріччя''' – у філос. розумінні – взаємодія протилежних, взаємовиключних сторін і те...)
 
 
Рядок 1: Рядок 1:
'''Протиріччя''' – у філос. розумінні – взаємодія протилежних, взаємовиключних сторін і тенденцій предметів і явищ, які водночас перебувають у внутрішній єдності і взаємопроникненні та є джерелом саморуху й розвитку об’єктивного світу і пізнання. Протиріччя в '''педагогічному спілкуванні''' – один із видів нескінченної низки протиріч, із яких побудовано світ: добро – зло, сила – слабкість, молодість – старість, хочу – не можна, мрія – реальність, любов – ненависть тощо.
+
'''Протиріччя''' – у філос. розумінні – взаємодія протилежних, взаємовиключних сторін і тенденцій предметів і явищ, які водночас перебувають у внутрішній єдності і взаємопроникненні та є джерелом саморуху й [[Розвиток|розвитку]] об’єктивного світу і пізнання. Протиріччя в '''[[Педагогічне спілкування|педагогічному спілкуванні]]''' – один із видів нескінченної низки протиріч, із яких побудовано світ: добро – зло, сила – слабкість, молодість – старість, хочу – не можна, мрія – реальність, любов – ненависть тощо.
  
 
[[Категорія: Педагогіка]]
 
[[Категорія: Педагогіка]]

Поточна версія на 12:33, 2 травня 2013

Протиріччя – у філос. розумінні – взаємодія протилежних, взаємовиключних сторін і тенденцій предметів і явищ, які водночас перебувають у внутрішній єдності і взаємопроникненні та є джерелом саморуху й розвитку об’єктивного світу і пізнання. Протиріччя в педагогічному спілкуванні – один із видів нескінченної низки протиріч, із яких побудовано світ: добро – зло, сила – слабкість, молодість – старість, хочу – не можна, мрія – реальність, любов – ненависть тощо.



Ми в мережі
Реклама