Про сайт

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук

Десять років назад стартував проект psyh.kiev.ua, який був задуманий і втілений завдяки старанням на той час аспіранта НПУ імені М.П. Драгоманова Мартиніва Олександра Володимировича та Юрченка Віктора Івановича (тоді доцента кафедри педагогіки та психології вищої школи НПУ ім. М.П. Драгоманова, а зараз - директора Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка).

Мета розвитку нашого проекту - популяризація сучасної української (і міжнародної) педагогічної та психологічної наукової думки, надання вільного та зручного доступу до цих матеріалів.

Нас радує те, що сайт набув популярності, а це свідчить про практичну реалізацію нашої мети. Зацікавлені особи, щоб впевнитись у цьому, можуть переглянути, наприклад, наш рейтинг на bigmir)net або статистику відвідувань нашого сайту на MyCounter.

Зважаючи на потребу у зростанні та розвитку ресурсу, в 2010 р. адміністрація сайту прийняла рішення щодо перепрофілювання сайту, реформування зачепило в основному організаційні сторінки (уся раніше опублікована інформація на сайті залишилася на своєму місці). З 2010 р. сайт переїхав на МедіаВІКІ движок.

Інформація надається та розміщується переважно на замовлення Педагогічного інституту та Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка).

Наші міжнародні партнери:Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама