Психологія вищої школи (навчальний посібник)

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук
Фото обкладинки книги: "Психологія вищої школи" (навчальний посібник)

Навчальний посібник: Подоляк Л.Г., Юрченко В.І. ПСИХОЛОГІЯ ВИЩОЇ ШКОЛИ. – К.: ТОВ «Філ-студія», 2006. – 320 с.


Вельмишановні колеги - викладачі психолого-педагогічних дисциплін ВНЗ, а також магістранти і аспіранти!


Демократизація і гуманізація вищої освіти в Україні, реалізація принципів Болонського процесу передбачає підвищення рівня психолого-педагогічної підготовки науково-педагогічних працівників ВНЗ, зокрема шляхом вивчення майбутніми викладачами нормативного курсу психологія вищої школи. Кафедрою педагогіки і психології вищої школи НПУ імені М.П. Драгоманова узагальнений шестирічний досвід викладання цієї дисципліни магістрантам і аспірантам у навчальному посібнику Подоляк Л.Г., Юрченко В.І. ПСИХОЛОГІЯ ВИЩОЇ ШКОЛИ. – К.: ТОВ “Філ-студія”, 2006. – 320 с. Він схвалений Вченою радою НПУ імені М.П. Драгоманова (протокол №7 від 23 лютого 2006 року) і рекомендований Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів (лист №14/18.2-669 від 17.03.2006року).

У посібнику з гуманістичних позицій розглядаються актуальні психологічні проблеми підготовки фахівців із вищою освітою. Міститься типова навчальна програма з дисципліни "Психологія вищої школи", конспекти лекцій до кожної теми, завдання до практично-семінарських занять, окреслено зміст самостійної роботи та методичні рекомендації до неї.Якщо підручник "Психологія вищої школи" Вас зацікавив, його можна замовити:

  • за адресою: ТОВ "Філ-студія", 001024 м. Київ, вул. Лютеранська 21/12 оф.51,
  • тел./факс +38 (044) 253-72-95, тел. +38(067) 403-36-06,
  • e-mail: feelstudio@silvercom.net на умовах передплати.


Замовлення просимо надсилати за такою формою:

  • Кількість примірників.
  • Контактний телефон та електронна адреса замовника для надіслання рахунку - фактури.
  • Фактична адреса замовника.

У м. Києві навчальний посібник можна придбати також у роздріб на книжковому ринку “Петрівка”, ряд 12, місце 6, Т.: +38(097)579-85-68 - ЛєнаОсобисті інструменти
Ми в мережі
Реклама