Лук'янець Василь Михайлович

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук
Фото: Лук'янець Василь Михайлович

Лук’янець Василь Михайлович (1984–2021) – колишній голова Мокіївської сільської ради, староста Мокіївського старостинського округу, працював вчителем історії Піско-Удайської восьмирічної школи, Чорнухинського р-ну, Полтавської обл.

Народився Лук’янець Василь Михайлович 9 жовтня 1984 р. у с. Піски-Удайські Чорнухинського р-ну Полтавської обл. у родині колгоспників.

Батько, Лук’янець Михайло Петрович (1947-2022) – працював механіком по тваринництву, завідуючим свинофермою.

Мати, Лук’янець Ганна Василівна (1954-2022) – також працювала у колгоспі, потім за станом здоров’я займалася домашнім господарством.

Дід, Лук’янець Петро Федорович (1927-1993), все життя працював у колгоспі, був бригадиром тракторної бригади.

У Василя Михайловича було дві старші сестри – Людмила (1973 р.н.) та Надія (1977 -2023).

Освіта

  • У 2000 р. закінчив Піско-Удайську дев’ятирічну школу. За період навчання неодноразово брав участь у районних спортивних змаганнях. Займаючи призові місця, пишався тим, що прославляв Піско-Удайську школу.
  • Потім вступив до ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на історичний факультет за спеціальністю «Історія та правознавство», після закінчення якого отримав дипломи «бакалавра» (2006 р.), «спеціаліста» (2007 р.) і «магістра» (2008 р.)

Досвід роботи

  • У 2007 р. розпочав трудову діяльність у рідній Піско-Удайській школі вчителем фізкультури. Після закриття школи у 2008 р. продовжив свою трудову діяльність у Мелехівському навчально-виховному комплексі вчителем історії.
  • У жовтні 2010 р. Василь Михайлович взяв участь у місцевих виборах, подав кандидатуру на сільського голову Мокіївської сільської ради, до якої входили с. Мокіївка та с. Піски-Удайські і переміг.
  • У 2014 р. разом з громадою та активом села організували та провели великий захід – сторіччя Піско-Удайської школи, на який з’їхалось багато випускників.
  • У 2015 р. Василь Михайлович другий раз взяв участь у місцевих виборах і знову переміг та приступив до виконання своїх повноважень.
  • У 2018 р. у нашому районі пройшла адмінреформа, Мокіївська сільська рада припинила своє існування. 8 січня 2019 р. Василя Михайловича було призначено виконуючим обов’язки старости сіл Мокіївка та Піски-Удайські.
  • 17 листопада 2020 р. Лук’янця Василя Михайловича сесією Чорнухинської ради призначили старостою сіл Мокіївського старостинського округу. На цій посаді працював до останнього дня свого короткого земного життя.
  • Під час роботи на посаді сільського голови він взяв участь ще в одному важливому заході – будівництві храму у с. Мокіївка (меценатом та ініціатором був Гогічаєв Зураб Саноєвич). Будували майже два роки і 20 грудня 2019 р. храм відкрили.
Лукянець Храм.jpg

Родина

У 2011 р. одружився з Лобас (Лук’янець) Катериною Анатоліївною (1991 р.н.). Народилося дві донечки: Вікторія (2011 р.н.) і Євгенія (2015 р.н.).

Похований Лук'янець Василь Михайлович у с. Піски-УдайськіОсобисті інструменти
Ми в мережі
Реклама