Освіта

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
'''Осві́та''' — цілеспрямована пізнавальна діяльність людей з отримання [[Знання|знань]], умінь, або щодо їх вдосконалення. Також дисципліна, яка вивчає переважно методи навчання і вивчення в школах або подібних закладах у протилежність різним неформальним засобам соціалізації (наприклад, між батьками і їх дітьми). Тому освіту можна розуміти як передачу накопичених суспільством знань молодому поколінню для розвитку в нього пізнавальних можливостей, а також набуття умінь і навичок для практичного застосування загальноосвітніх і професійних знань.
+
'''Освіта''' – процес і результат засвоєння систематизованих [[Знання|знань]], умінь і навичок, а також способів [[Мислення|мислення]]; це і рівень розумового [[Розвиток|розвитку]] [[Особистість|особистості]] та її професійної [[Кваліфікація|кваліфікації]]. Освіту здобувають переважно в системі різних навчальних закладів (дошкільні, загальноосвітні, спеціальні (професійні) навчальні, вищі навчальні заклади та ін.) Істотною умовою успіху освіти є самоосвіта.
Більше дізнатися про освіту можна тут: [http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0 Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії]
+
 
  
 
[[Категорія: Педагогіка]]
 
[[Категорія: Педагогіка]]

Версія за 21:00, 27 лютого 2013

Освіта – процес і результат засвоєння систематизованих знань, умінь і навичок, а також способів мислення; це і рівень розумового розвитку особистості та її професійної кваліфікації. Освіту здобувають переважно в системі різних навчальних закладів (дошкільні, загальноосвітні, спеціальні (професійні) навчальні, вищі навчальні заклади та ін.) Істотною умовою успіху освіти є самоосвіта.

Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама