Про сайт

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук

Десять років назад стартував проект psyh.kiev.ua, який був задуманий і втілений завдяки старанням на той час аспіранта НПУ імені М.П. Драгоманова Мартиніва Олександра Володимировича та Юрченка Віктора Івановича (тоді доцента кафедри педагогіки та психології вищої школи НПУ ім. М.П. Драгоманова).

Мета розвитку нашого проекту - популяризація сучасної української (і міжнародної) педагогічної та психологічної наукової думки, надання вільного та зручного доступу до цих матеріалів.

Нас радує те, що сайт набув популярності, а це свідчить про практичну реалізацію нашої мети. Зацікавлені особи, щоб впевнитись у цьому, можуть переглянути, наприклад, наш рейтинг на bigmir)net або статистику відвідувань нашого сайту на MyCounter.

Зважаючи на потребу у зростанні та розвитку ресурсу, в 2010 р. адміністрація сайту прийняла рішення щодо перепрофілювання сайту, реформування зачепило в основному організаційні сторінки (уся раніше опублікована інформація на сайті залишилася на своєму місці). З 2010 р. сайт переїхав на МедіаВІКІ движок.


Наші міжнародні партнери:Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама