Самоосвіта

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Самоосвіта''' - самостійний спосіб отримання знань в певній галузі науки, мистецтва, тех...)
 
 
Рядок 1: Рядок 1:
'''Самоосвіта''' - самостійний спосіб отримання знань в певній галузі науки, мистецтва, техніки, політичного життя, культури, ремесла.
+
'''Самоосвіта''' – [[Освіта|освіта]], яку здобувають самостійно, за межами навчальних закладів, без допомоги того, хто навчає; неформальна форма індивідуальної [[Навчальна діяльність|навчальної діяльності]]. Хоча навчальна діяльність є провідною тільки для певного віку, все-таки вона пронизує все життя людини (С.Л. Рубінштейн). Самоосвіта – самостійно організована суб’єктом діяльність учіння, що задовольняє його потреби в пізнанні й [[Особистість|особистісному]] зростанні, є необхідним складником процесу саморозвитку. Вона вимагає від суб’єкта бачення життєвого смислу в навчанні, [[Свідомість|свідомої]] постановки цілей, здібності до самостійного мислення, самоорганізації та самоконтролю.
Більше дізнатися про самоосвіту можна тут: [http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BE%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0 Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії]
+
  
 
[[Категорія: Педагогіка]]
 
[[Категорія: Педагогіка]]
 
[[Категорія: Педагогічні поняття]]
 
[[Категорія: Педагогічні поняття]]
 
[[Категорія: Психологічні терміни]]
 
[[Категорія: Психологічні терміни]]
[[Категорія: Матеріал з Вікіпедії]]
+
[[Категорія: Приходько Ю.О., Юрченко В.І.Психологічний словник-довідник]]

Поточна версія на 12:19, 24 лютого 2013

Самоосвітаосвіта, яку здобувають самостійно, за межами навчальних закладів, без допомоги того, хто навчає; неформальна форма індивідуальної навчальної діяльності. Хоча навчальна діяльність є провідною тільки для певного віку, все-таки вона пронизує все життя людини (С.Л. Рубінштейн). Самоосвіта – самостійно організована суб’єктом діяльність учіння, що задовольняє його потреби в пізнанні й особистісному зростанні, є необхідним складником процесу саморозвитку. Вона вимагає від суб’єкта бачення життєвого смислу в навчанні, свідомої постановки цілей, здібності до самостійного мислення, самоорганізації та самоконтролю.



Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама