Путивльське педагогічне училище

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук

Путивльський педагогічний коледж є одним із найстаріших педагогічних навчальних закладів України. Історія коледжу починається в 1920 році. В цей час в Путивлі було відкрито однорічні педагогічні курси, які в 1923 році було перетворено в педагогічний технікум. Технікум готував вчителів початкових класів, російської та української мови та літератури, бібліотекарів.

Педагогічний коледж сьогодні – це навчальний заклад акредитований за І рівнем, має ліцензію і сертифікати на впровадження освітньої діяльності за рівнем базової і повної середньої освіти та ліцензію на впровадження освітньої діяльності Оператор комп’ютерного набору. В квітні 1998 року рішенням Державної акредитаційної комісії було змінено статус і назву училища на Путивльський педагогічний коледж імені С.В.Руднєва.

Очолює педагогічний колектив Фомакін Леонід Борисович – відмінник освіти України, викладач-методист, нагороджений медаллю "А.С. Макаренка".

На даний час в педагогічному коледжі навчається 590 студентів. Щорічно коледж випускає понад 200 молодих спеціалістів. Багато з них продовжують навчання в Сумському та Глухівському педагогічних університетах у межах комплексу вищих педагогічних навчальних закладів області, створеного в 1994 році.

На сучасному етапі головними завданнями коледжу є: підготовка спеціалістів, які б поєднували високу професійну компетентність з науковою і загальнокультурною підготовкою і задовольняли потреби освіти; проведення профорієнтаційної роботи і підготовка до навчання в коледжі; здійснення культурно-освітньої, інформаційної діяльності; виховання всебічно обдарованої особистості майбутнього вчителя, патріота свого народу, з високою громадянською і політичною культурою та глибокими професійними знаннями і моральними якостями.Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама