Головна сторінка

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук
Логотип 4 - Вісник.png

Наразі (09-12-2022) маємо 3408 статей і наукових праць із психології та педагогіки, а також реферати з педагогіки та психології

Psyhlogo.png Фото Збірник.jpg Фото Науковці.jpg Фото Навчальна література.jpg Фото Реферати.jpg Методкабінет.jpg
Новини / Про сайт Електронний збірник наукових праць Українські психологи і педагоги Навчальна література Реферати: психологія і педагогіка Методичний кабінет


Запрошуємо до співпраці науковців, аспірантів, магістрантів, а також наукових інституцій, які мають бажання опублікувати власні праці та хочуть прилучитися до реалізації нашої мети. Всі будуть відзначені на спеціальній сторінці нашого сайту, який, як ми сподіваємося, буде тільки розширюватися та зростати.

Шановні колеги! В зв'язку із почастішанням запитів щодо можливості розміщення Ваших авторських матеріалів у нас на сайті, акцентуємо Вашу увагу, що ця інформація викладена на сторінці Вимоги до оформлення статті

На сайті розміщено новий випуск 27 - Збірник наукових робіт учасників Круглого столу і науково-методичного семінару "ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОБОТИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА З ДІТЬМИ ТА МОЛОДДЮ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ", що відбулися 19 березня 2021 р. в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України, Лабораторія психології спілкування.

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції "ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ ЩОДО ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ" (30 квітня 2020 р., Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, Лабораторія психології спілкування).

Майстер-клас (13 жовтня 2020 р.) Майстер-клас "Соціально-психологічні технології формування позитивної громадської думки щодо освітніх інновацій"

Загальноукраїнський круглий стіл "Реформа-шлях до школи моєї мрії" (20 листопада 2020 р., он-лайн) за результатами Всеукраїнського експерименту "Формування позитивної громадської думки щодо освітніх інновацій" (2016-2020 роки).

Ми сподіваємося, що завдяки нашій роботі та Вашій активності як відвідувачів сайту, підвищуватиметься рівень підготовки магістрантів, аспірантів і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України.

Сайт орієнтований і буде корисним для всіх, хто цікавиться педагогікою та психологією.

Весь матеріал на сайті строго категоризований. Рекомендуємо переглянути список існуючих категорій: Категорії.

Зліва в меню є форма пошуку по сайту. Також не забувайте про Сторінку новин та поточних подій.

З повагою,

Адміністрація сайтуОсобисті інструменти
Ми в мережі
Реклама