Студентської наукова конференція "Сучасна іншомовна освіта очима студентів

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук

28 лютого 2013 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась студентська наукова конференція «Іншомовна освіта очима студентів»

Фото СтудКонферец 1.jpg

Конференція мала на меті дослідити актуальні питання сучасної філологічної та методичної складових процесу підготовки майбутнього фахівця, шляхом визначення теоретичних та практичних аспектів професійної підготовки майбутніх вихователів ДНЗ та вчителів початкової школи до навчання іноземної мови, специфіки формування іншомовної комунікативної компетентності студентів немовних спеціальностей, становлення мовної особистості студента в умовах навчання у ВНЗ, його ціннісних пріоритетів.

Фото СтудКонферец 2.jpg

У конференції взяли участь студенти напряму підготовки , спеціальності «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» ОКР «Бакалавр», «Магістр».

З вступним словом до учасників конференції звернулась доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти , заступник директора з наукової роботи Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Ганна Володимирівна Бєлєнька.

Натхненні почутим, студенти представили свої наукові доробки англійською та українською мовами.

У ході обговорення виступів та презентацій студенти продемонстрували свою активність , зацікавлення, знання матеріалу та готовність до майбутньої професійної діяльності.

Фото СтудКонферец 3.jpg

Дякуємо учасникам і гостям конференції .

Запрошуємо долучитись усіх бажаючих наступного року і продовжувати традицію щорічної наукової студентської конференції, започатковану кафедрою іноземних мов і методик їх навчання- завкафедрою Котенко Ольга Володимирівна.Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама