Вісник психології і соціальної педагогіки. Збірник наук. праць. - Випуск 1/Передмова

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук

Пропонуємо Вашій увазі перший (сподіваємося не останній!) випуск міжнародного електронного збірника наукових праць „Вісник психології і соціальної педагогіки”.

Він є втіленням спільного проекту Інститут психології і соціальної педагогіки Київського університету ім. Бориса Грінченка|Інституту психології і соціальної педагогіки Київського університету ім. Бориса Грінченка та факультету соціальної педагогіки Московського гуманітарного педагогічного інституту.

Бажання про таку наукову співпрацю зародилася під час проведення 9–10 квітня 2009 року в Інституті психології і соціальної педагогіки Київського університету ім. Бориса Грінченка 9–10 квітня 2009 року відбулася Міжнародна науковопрактична конференція „АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬН, в якій активну участь взяв Бакланов Костянтин Володимирович – декан факультету соціальної педагогіки, кандидат педагогічних наук, професор кафедри психології Московського гуманітарного педагогічного інституту.

Реалізація цього проекту стала можливою завдяки підтримці та активної участі Безпалько Ольги Володимирівни – директора Інституту психології і соціальної педагогіки Київського університету ім. Бориса Грінченка, доктора педагогічних наук, професора, а також Юрченка Віктора Івановича – завідувача кафедрою практичної психології цього Інституту, кандидата психологічних наук, доцента.

Проте все це залишилося б на папері, коли б не Мартинів Олександр Володимирович – магістр телекомунікацій, системний адміністратор Вінницької філії ВАТ “Укртелеком”. Він є не лише власником самостійно розробленого сайту http://www.psyh.kiev.ua, а й технічно і фінансово його підтримує вже більше трьох років. Власне і сама ідея створення електронного наукового збірника належить йому. За це ми йому щиро вдячні!!!

Статті у збірнику розміщено за алфавітним порядком їх авторів. Усі матеріали подані в авторській редакції, за науковий зміст яких, правильність використання літературних джерел відповідальність несе автор статті.

Сподіваємося, що Ви переконаєтесь у перевагах електронного збірника порівняно з традиційними паперовими виданнями, а географія і обсяг наступного випуску суттєво розшириться.

Запрошуємо науковців України, Російської Федерації та інших країн, які працюють в царині психології і соціальної педагогіки, до наукової дискусії і презентації своїх здобутків на сторінках нашого електронного збірника.

В подальшому планується зробити його науковим фаховим виданням, у якому можна розміщувати результати дисертаційних досліджень.


З повагою, редколегія збірника „Вісник психології і соціальної педагогіки”.


Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама