Кафедра інформатики Київського університету імені Бориса Грінченка

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Перенаправлено на Кафедра інформатики)
 
 
Рядок 1: Рядок 1:
#Перенаправлення [[Кафедра інформатики]]
+
<center>[http://ki.leadership.kmpu.edu.ua/ Кафедра інформатики Київського університету імені Бориса Грінченка]</center>
 +
 
 +
 
 +
Кафедра інформатики була створена в грудні 2003 року і здійснює навчально-виховний процес за спеціальністю «Інформатика» галузі знань «Системні науки та кібернетика».
 +
Випускники кафедри набувають освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» після 4-го курсу навчання за кваліфікацією «Вчитель інформатики основної школи».
 +
Після 5-го курсу навчання випускники набувають освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за кваліфікацією «Викладач інформатики» і спеціалізацією «Фахівець з менеджменту освіти» або «Фахівець у галузі освітніх вимірювань».
 +
На кафедрі викладається понад 30 навчальних дисциплін з інформаційно-комунікаційних технологій та програмування.
 +
В штаті кафедри працюють: 2 доктори наук, професори, кандидати наук, доценти, старші викладачі та викладачі. Всі провідні викладачі мають багаторічний науково-педагогічний стаж, практичний досвід роботи у вищих навчальних закладах освіти.
 +
Кафедра забезпечена необхідним обладнанням для творчої роботи студентів і професорсько-викладацького складу.
 +
Навчальні дисципліни кафедри викладаються виключно в комп’ютерних класах із застосуванням на всіх видах навчальних занять сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
 +
Лабораторні і практичні заняття студенти виконують на індивідуальних робочих місцях. Всі напрацювання студента зберігаються на комп’ютері в папці за його іменем.
 +
З переходом на кредитно-модульну систему студенти виконують індивідуальні навчально-дослідні завдання (ІНДЗ) у формі навчального проекту. Особливістю ІНДЗ є набуття навичок щодо застосування ІКТ при викладанні шкільних предметів.
 +
Студенти кафедри активно займаються науковою роботою: ІІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України» (2009р. – ІІІ місце), Всеукраїнська студентська олімпіада з інформатики (2009р.-учасники ІІ етапу), Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Сучасна субкультура та її вплив на формування життєвих орієнтацій молоді» (2009р. – ІІ місце); пишуть статті до наукових видань; проводять майстер класи із застосування SMART Board в навчальному процесі.
 +
Кафедра разом зі студентами бере участь у створенні експозицій Університету на виставках: Міжнародний форум «Новітні ІКТ як стимул до розвитку» (на базі КІМО), Освіта України «Інноваційні технології навчання» (Київський Палац дітей та юнацтва).
 +
За активну участь у студентській науковій роботі, олімпіадах, конкурсах студенти нагороджені дипломами, сертифікатами, грамотами.
 +
Викладачі кафедри здійснюють наукову, науково-дослідницьку та науково-педагогічну діяльність за напрямами підготовки, регулярно надають методичну допомогу підрозділам університету і загальноосвітнім навчальним закладам м. Києва з методики застосування інтерактивної дошки SMART Board у навчальному процесі.
 +
Силами викладачів кафедри розробляються і видаються методичні і навчальні посібники.
 +
 
 +
 
 +
{{Київський університет імені Бориса Грінченка}}
 +
[[Категорія:Інститут лідерства та соціальних наук Київського університету імені Бориса Грінченка]]

Поточна версія на 18:50, 1 лютого 2013

Кафедра інформатики Київського університету імені Бориса Грінченка


Кафедра інформатики була створена в грудні 2003 року і здійснює навчально-виховний процес за спеціальністю «Інформатика» галузі знань «Системні науки та кібернетика». Випускники кафедри набувають освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» після 4-го курсу навчання за кваліфікацією «Вчитель інформатики основної школи». Після 5-го курсу навчання випускники набувають освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за кваліфікацією «Викладач інформатики» і спеціалізацією «Фахівець з менеджменту освіти» або «Фахівець у галузі освітніх вимірювань». На кафедрі викладається понад 30 навчальних дисциплін з інформаційно-комунікаційних технологій та програмування. В штаті кафедри працюють: 2 доктори наук, професори, кандидати наук, доценти, старші викладачі та викладачі. Всі провідні викладачі мають багаторічний науково-педагогічний стаж, практичний досвід роботи у вищих навчальних закладах освіти. Кафедра забезпечена необхідним обладнанням для творчої роботи студентів і професорсько-викладацького складу. Навчальні дисципліни кафедри викладаються виключно в комп’ютерних класах із застосуванням на всіх видах навчальних занять сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Лабораторні і практичні заняття студенти виконують на індивідуальних робочих місцях. Всі напрацювання студента зберігаються на комп’ютері в папці за його іменем. З переходом на кредитно-модульну систему студенти виконують індивідуальні навчально-дослідні завдання (ІНДЗ) у формі навчального проекту. Особливістю ІНДЗ є набуття навичок щодо застосування ІКТ при викладанні шкільних предметів. Студенти кафедри активно займаються науковою роботою: ІІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України» (2009р. – ІІІ місце), Всеукраїнська студентська олімпіада з інформатики (2009р.-учасники ІІ етапу), Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Сучасна субкультура та її вплив на формування життєвих орієнтацій молоді» (2009р. – ІІ місце); пишуть статті до наукових видань; проводять майстер класи із застосування SMART Board в навчальному процесі. Кафедра разом зі студентами бере участь у створенні експозицій Університету на виставках: Міжнародний форум «Новітні ІКТ як стимул до розвитку» (на базі КІМО), Освіта України «Інноваційні технології навчання» (Київський Палац дітей та юнацтва). За активну участь у студентській науковій роботі, олімпіадах, конкурсах студенти нагороджені дипломами, сертифікатами, грамотами. Викладачі кафедри здійснюють наукову, науково-дослідницьку та науково-педагогічну діяльність за напрямами підготовки, регулярно надають методичну допомогу підрозділам університету і загальноосвітнім навчальним закладам м. Києва з методики застосування інтерактивної дошки SMART Board у навчальному процесі. Силами викладачів кафедри розробляються і видаються методичні і навчальні посібники.




Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама