Присяжнюк Алла Іванівна

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук
Фото: Присяжнюк Алла Іванівна

Присяжнюк Алла (Аліда) Іванівна – колишній директор Київського міського педагогічного коледжу, радник ректора Київського університету імені Бориса Грінченка, заслужений вчитель України, кавалер орденів «Дружби народів» та «Княгині Ольги» III ступеня

Життєвий шлях

  • Народившись в Краснодарському краї (Росія), розпочала свій трудовий шлях у 1957 році на комбінаті №512 у м. Києві.
  • Стартом її педагогічної діяльності стала посада старшої вожатої, а згодом вчительки початкових класів середньої школи №99 м. Києва.
  • З 1968 року була переведена в Дарницький Будинок піонерів, потім – Київський обком комсомолу України.
  • У 1978 році закінчила Київський торгівельно-економічний інститут, а з 1988 року – працювала секретарем Дніпровського райкому Компартії України м. Києва.
  • Але за покликанням Алла Іванівна завжди залишалася педагогом, що і спонукало її повертатися на свої терени.

Починаючи з 1988 року понад чверть століття вона віддала роботі на посаді директора Київського міського педагогічного коледжу, який

Висококваліфікований педагог, досвідчений, ініціативний керівник і організатор, у своєму колективі вона створила атмосферу творчого співробітництва, довіри й взаєморозуміння. Завжди підтримувала ініціативу та творчий пошук викладачів і студентів, брала активну участь у впровадженні інноваційних технологій у підготовку майбутніх учителів.

За підтримки колективу Алла Іванівна створила чітку систему навчальної та позанавчальної роботи зі студентами, яка формує особистість конкурентоспроможного фахівця.

Великого значення наша незабутня колега надавала й соціальній роботі, у центрі її уваги був кожний студент, кожний викладач.

Наукова діяльність

Алла Іванівна Присяжнюк була членом редакційної колегії науково-методичного журналу «Початкова школа». Її авторству належать публікації в науково-методичній пресі, нею створено орфографічний словник для молодших школярів «У світі орфограм», вона була рецензентом методичних посібників та підручників для початкової школи.

Щира, чуйна людина, яскрава та непересічна особистість, професіонал високого рівня, Алла Іванівна Присяжнюк користувалася великою повагою студентів і колег, викликаючи у них захоплення та бажання вчитися у цієї прекрасної Людини.

Нагороди

  • Заслужений вчитель України,
  • Відмінник народної та столичної освіти,
  • Кавалера орденів "Дружби народів" та "Княгині Ольги ІІІ ступеня",
  • багатьох медалей, серед них медаль А.С. Макаренка, Бориса Грінченка, "20 років незалежності України" та численних нагрудних знаків.


Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама