Пічко Наталія Федорівна

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук
Фото: Пічко Наталія Федорівна

Пічко Наталія Федорівна – український вчений-психолог і педагог, кандидат психологічних наук, доцент.

Куратор академічної групи викладачів-дослідників з педагогіки та психології» випуску 1987 р.

Народилася 12 жовтня 1930 р.

Професійний шлях

Розпочала свій науковий шлях у НДІ психології.

На кафедрі психології КДПІ ім. О.М. Горького (пізніше НПУ ім. М.П. Драгоманова) досліджувала такі проблеми: мислення і мовлення, засвоєння граматичних понять, психологія особистості вчителя, педагогічна профорієнтація, психологічна підготовка студентів до виховання професійних інтересів молодших школярів та ін. Разом із проф. В.І. Абраменком і доц. В.О. Соловієнком розробляла програмовані завдання з курсу загальної та вікової психології.

Публікації

Публікації Н.Ф. Пічко: «Організація і виховання студентського колективу» (1979), «Вихователь – професія почесна» (1984), «Методичні вказівки до написання курсових робіт з психології» (1990), «Психологічне вивчення особистості учня, учнівського колективу та студентської групи: Методичні розробки з педагогічної практики студентів» (1992) та ін.

Дослідники з Пічко Н Ф.jpg

Студенти-дослідники з доц. Н.Ф. Пічко (випуск-1986)


«Наталя Федорівна Пічко у моєму житті залишила найкращі спогади про себе, як Людина найвищого душевного ґатунку, висококваліфікований педагог, психолог, керівник і наставник. Свою дипломну роботу мені пощастило готувати і захищати під керівництвом Наталії Федорівни, за що безмежно вдячний їй, пам’ятаю і низько вклоняюсь» (Олександр Баштовий, випуск-1986).Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама