Вісник психології і соціальної педагогіки. Збірник наук. праць. - Випуск 2/Передмова

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук

Пропонуємо Вашій увазі черговий другий випуск міжнародного електронного збірника наукових праць Вісник психології і соціальної педагогіки.


Він є продовженням спільного проекту Інститут психології і соціальної педагогіки Київського університету ім. Бориса Грінченка|Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка та факультету соціальної педагогіки Московського гуманітарного педагогічного інституту.


Про науковий рівень матеріалів збірника свідчить те, що авторами статей є 5 докторів психологічних і педагогічних наук (Безпалько О.В., Дьяконов Г.В., Корольчук М.С., Кузьменко В.У., Сергєєнкова О.П.) та 13 кандидатів наук.


Реалізація цього проекту стала можливою завдяки підтримці та активної участі Безпалько Ольги Володимирівни – директора Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка, а також Юрченка Віктора Івановича – завідувача кафедрою практичної психології цього Інституту.


Проте все це залишилося б на папері, коли б не Мартинів Олександр Володимирович – магістр телекомунікацій, системний адміністратор Вінницької філії ВАТ “Укртелеком”. Він є не лише власником самостійно розробленого сайту http://www.psyh.kiev.ua, а й технічно і фінансово його підтримує вже більше трьох років. Власне і сама ідея створення електронного наукового збірника належить йому. За це ми йому щиро вдячні!!!


Статті у збірнику розміщено за алфавітним порядком їх авторів. Усі матеріали подані в авторській редакції, за науковий зміст яких, правильність використання літературних джерел відповідальність несе автор статті.


Сподіваємося, що Ви вже переконалися у перевагах електронного збірника порівняно з традиційними паперовими виданнями.


У подальшому планується тематичні збірники, присвячені актуальним проблемам психології і соціальної педагогіки.


Запрошуємо всіх науковців до наукової дискусії і презентації своїх здобутків у царині психології і соціальної педагогіки на сторінках нашого електронного збірника.


З повагою, редколегія збірника „Вісник психології і соціальної педагогіки”.


Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама