Вісник психології і соціальної педагогіки. Збірник наук. праць. - Випуск 3/Передмова

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук

Черговий – третій випуск нашого електронного збірника Вісник психології і соціальної педагогіки – це спецвипуск, який повністю наданий випускникам Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальностей 8.010107 „Практична психологія” , 8.010106 „Соціальна педагогіка”, які в статтях презентують основні результати своїх магістерських досліджень.

Фото магістрів-психологів - 2010.jpg

У редакційну колегію цього спецвипуску ввійшли викладачі Інституту психології та соціальної педагогіки – наукові керівники магістерських робіт.


Сподіваємося, що для багатьох наших авторів-магістрів ця перша стаття у електронному збірнику Вісник психології і соціальної педагогіки відкриватиме бібліографію їхніх численних майбутніх наукових праць.

Психологи-магістри - 2010.jpg
Щиро бажаємо нашим авторам професійної самореалізації, творчості, значущих наукових здобутків, а в наступних публікаціях до свого титулу „магістр” поступово добавлять „кандидат наук”, „доцент”, „доктор наук”, „професор” та ін.


Реалізація цього проекту стала можливою завдяки підтримці та активної участі Безпалько Ольги Володимирівни – директора Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка, а також Юрченка Віктора Івановича – завідувача кафедрою практичної психології цього Інституту.


Проте все це залишилося б на папері, коли б не Мартинів Олександр Володимирович – магістр телекомунікацій, системний адміністратор Вінницької філії ВАТ “Укртелеком”. Він є не лише власником самостійно розробленого сайту http://www.psyh.kiev.ua, а й технічно і фінансово його підтримує вже більше трьох років. Власне і сама ідея створення електронного наукового збірника належить йому. За це ми йому щиро вдячні!!!


Статті у збірнику розміщено за алфавітним порядком їх авторів. Усі матеріали подані в авторській редакції, за науковий зміст яких, правильність використання літературних джерел відповідальність несе автор статті.


У подальшому планується продовження випуск тематичних збірників, присвячених актуальним проблемам психології і педагогіки.


Запрошуємо магістрантів, аспірантів, науковців до наукової дискусії і презентації своїх творчих здобутків у царині психології і педагогіки на сторінках нашого електронного збірника наукових праць Вісник психології і соціальної педагогіки


Редколегія збірника

Примітка

Фото з сайту Київського університету імені Бориса ГрінченкаОсобисті інструменти
Ми в мережі
Реклама