Гуманітарний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

(Перенаправлено з Гуманітарний інститут)
Перейти до: навігація, пошук
Логотип Гуманітарного інституту КУ імені Бориса Грінченка


Девіз: Зростаємо навчаючись


У складі Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка працюють 12 кафедр, на яких працюють 14 докторів наук та понад 59 кандидатів наук.

Професорсько-викладацький склад кафедр бере активну участь в науковій роботі. Представники гуманітарного інституту працюють у Вищій атестаційній комісії України.

Значна увага надається участі у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, круглих столах, наукових читаннях.

В Гуманітарному інституті створені сприятливі умови для наукової роботи студентів, які також є призерами студентських олімпіад та переможцями у конкурсах студентських наукових робіт.

Адреса інституту

Гуманітарний інститут розташований у корпусі №1 за адресою: вул. Тимошенка 13-Б, Київ.

Директор інституту

Директор Гуманітарного інституту Бондарева Олена Євгенівна – доктор філологічних наук, професор

Історія створення

Гуманітарний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка створений у січні 2008 року. Він утворений на основі трьох факультетів: із найбільшого в університеті – філологічного, який провадив навчання студентів за денною формою з 2002 року; також до Гуманітарного інституту ввійшов соціально-гуманітарний факультет та спеціальність „Фізичне виховання” зі складу педагогічного факультету.


Сайт Гуманітарного інституту
Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама