Журавель Тетяна Василівна

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

(Перенаправлено з Журавель Т.В.)
Перейти до: навігація, пошук
Фото: Журавель Тетяна Василівна

Журавель Тетяна Василівна – викладач кафедрою соціальної педагогіки та корекційної освіти Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка.


Зміст

Освіта

 • 2004 - закінчила МАУП, магістр психології;


Досвід роботи

 • 2004 - 2006 рр.- головний спеціаліст Департаменту з питань сім'ї Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту;
 • 2003 - 2004 рр.- головний спеціаліст Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації;
 • 2002 - 2003 рр.- психолог загальноосвітньої спеціалізованої школи № 53 з поглибленим вивченням німецької мови;
 • З 2002 р. - координатор проектів з питань розвитку та захисту дітей та молоді, тренер-консультант Всеукраїнського громадського центру "Волонтер";
 • 1999 - 2002 рр. - волонтер, асистент проектів, тренер Всеукраїнського громадського центру "Волонтер".

Стаж викладацької діяльності - 8 років.


Наукова діяльність

У 2007 р. пройшла стажування за кордоном (США, штат Огайо) за напрямком «Громадське здоров'я та профілактика ВІЛ/СНІД».

Бере участь у реалізації низки національних та міжнародних проектів у якості координатора, консультанта, експерта, тренера (Представництво Дитячого Фонду ООН - ЮНІСЕФ, Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», HealthRight International (Право на здоров'я, представництво в Україні).

Автор 20 публікацій, присвячених проблемам профілактики ВІЛ/СНІД та ризикованої поведінки, а також попередження жорстокого поводження з дітьми та насильства у сім'ї.

Співавтор 5 настільних ігор, спрямованих на профілактику ВІЛ/СНІД та ризикованої поведінки у дитячому та молодіжному середовищі, розроблених за підтримки Дитячого Фонду ООН в Україні - ЮНІСЕФ.

Нагороди

 • Журавель Т.В. має грамоту за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики у Шевченківському районі м. Києва (2008);
 • має відзнаку Дитячого Фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) „За видатний внесок та особисту відданість справі захисту прав дитини в Україні" (2006);
 • володарка Гранту Президента України для обдарованої молоді (тема проекту: "Попередження насильства у сім'ї: створення регіональних тренерських студій", 2004);
 • степендіат Київського міського голови для обдарованої молоді „За особистий творчий внесок у розвиток міста" (2002);
 • має відзнаку „За прагнення до милосердя" (Християнський дитячий фонд, 2000).


Викладає дисципліни

 • «Соціальне проектування»,
 • «Соціально-педагогічна профілактика правопорушень»,
 • «Соціально-педагогічна робота з різними групами клієнтів»
 • «Соціально-педагогічна робота з попередження насильства щодо дітей»


Основні публікації:

 1. Збірка інформаційних матеріалів та нормативно-правових актів з питань попередження насильства у сім’ї, зокрема, над дітьми / [уклад.: Т.В. Журавель ]. – К. : Видавнчий дім “Калита”, 2005. – 88 с.
 2. Збірка казок та оповідань до “Програми з профілактики ВІЛ/СНІДу та ризикованої поведінки серед вихованців притулків для неповнолітніх у регіонах України” / [Виноградова О.А., Журавель Т.В., Лозован О.М.]; під заг. ред. Т.В. Журавель. – К. : Видавничий дім “Калита”, 2005. – 96 с.
 3. Журавель Т.В. Програма профілактики ВІЛ/СНІД та ризикованої поведінки серед неповнолітніх у притулку для неповнолітніх / Т.В. Журавель, Т.Л. Лях // Соціальна робота в Україні: теорія та практика. – 2006. – № 3 (15). – С. 109–125.
 4. Журавель Т.В. Застосування методу казкотерапії у профілактичній роботі / Т.В. Журавель // Діти-батьки-сім’я. – 2006. – Вип. 5. – С. 33–35.
 5. Попередження насильства над дітьми : інфор.-метод. матеріали та аналіз нормативно-правової бази / [Грицевич О.В., Журавель Т.В., Лозован О.М., Онишко Ю.В.] ; за заг. ред. Т.В. Журавель. – К. : Видавничий дім “Калита”, 2007. – 224 с.
 6. Активні методи просвітницької діяльності у профілактиці ВІЛ/СНІД та ризикованої поведінки : посіб. для спеціалістів приймальників-розподільників, притулків та колоній для неповнолітніх / Безпалько О.В., Зимівець Н.В., Журавель Т.В., Лютий В.П. ; за заг. ред. Р.Х. Вайнола, Т.Л. Лях. – К. : Видавничий дім “Калита”, 2007 – 190 с.
 7. Настільна гра «Пригоди у країні Здоровляндії» з попередження ризикованої поведінки та формування здорового способу життя
 8. Настільна гра «Крок за кроком» з попередження ризикованої поведінки та формування здорового способу життя
 9. Настільна гра «Володар кілець» з попередження ризикованої поведінки та ВІЛ-інфікування
 10. Настільна гра «Фото-фішка» з попередження ризикованої поведінки та ВІЛ-інфікування
 11. Організація діяльності координаційних рад з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції /СНІДу на регіональному рівні / [Лукасевич І.І., Журавель Т.В., Безулик Т.В., Глущик С.І.]. – К. : Гопак, 2007. – 84 с.
 12. Основи громадського здоров’я: теорія і практика : навч.-метод. посібник / За заг. ред. О.В. Безпалько. – Ужгород: ВАТ “Патент”, 2008. – 322с.
 13. Журавель Т.В. Особливості формування толерантності у вихованців колоній / Т.В. Журавель // Роль педагогічної етики у професійній підготовці сучасного вчителя : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (Київ, 14– 15 трав. 2008 р.) / [ред. кол.: В.О. Огнев’юк, Л.Л. Хоружа та ін.]. – К. : КМПУ ім. Б. Д. Грінченка, 2008. – С. 177–180.
 14. Настільна гра з профілактики вживання наркотиків “Що я знаю про наркотики”.


Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама