Міжрегіональна Академія управління персоналом

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

(Перенаправлено з МАУП)
Перейти до: навігація, пошук
ЛоготипМАУП.gif

Зміст

Історія

Міжрегіональна Академія управління персоналом (МАУП) була створена в 1989 р. як недержавний вищий навчальний та науково-дослідний заклад, що професійно займається проблемами менеджменту та бізнесу.

МАУП — найбільший недержавний ВНЗ України (понад 40 тисяч студентів з 25 країн світу), який готує фахівців за 32 спеціальностями, 132 спеціалізаціями з 16 галузей. За 20 років роботи підготовлено тисячі кваліфікованих фахівців-управлінців: керівників виробництва та бізнесу, менеджерів, фінансистів, маркетологів, соціологів, психологів, юристів.

Визнання

МАУП – володар почесних нагород:

 • 1998 – В сеукраїнський відкритий Рейтинг популярності та якості «Колесо фортуни» - «Кришталевий ріг достатку» в номінації кращий недержавний вуз України.
 • 1999 – VI Міжнародний відкритий рейтинг популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна» – «Кришталевий слон» в номінації «Кращий недержавний вуз України».
 • Орден «За трудові досягнення» IV ступеня Всеукраїнського відкритого Рейтингу популярності та якості «Золота фортуна».
 • 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 – Рейтинг вищих навчальних закладів України «Софія Київська» в номінаціях «Кращий недержавний вуз України» та «Кращий управлінський вуз України».
 • Орден «За розбудову України» IV ступеня Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота фортуна».
 • Орден «Преподобного Нестора Літописця» І ступеня Української Православної церкви.
 • 2003 – Медаль імені Нельсона Мандели.
 • 2004 – Диплом Всенародного конкурсу «Бренд Року 2004» (нагорода у номінації «Народне визнання»), диплом отримав ректор Академії, професор Микола Головатий.
 • 2006 – Перемога в національному бізнес-рейтингу з присвоєнням звання «Лідер галузі вищої освіти».
 • 2007Академія увійшла у сотню лідерів-платників податків столиці (нагорода від Київського міської державної адміністрації).

Ліцензія

Академія ліцензована (ДЕРЖАВНА ЛІЦЕНЗІЯ Серія АВ № 048032 від 10.04.2006 р.) та акредитована за ІІ, ІІІ та IV рівнями з правом видачі дипломів про вищу освіту державного зразка. МАУП є членом Міжнародної Кадрової Академії (МКА) — міжнародної громадської організації, а також Міжнародної асоціації університетів Європейської мережі університетів безперервної освіти (EUCEN).

Випускники Академії отримують диплом про вищу освіту державного зразка та диплом, оформлений відповідно до міжнародних вимог, з присвоєнням кваліфікації молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра.

Засновник і Голова Наглядової ради Засновник і Голова Наглядової ради Міжрегіональної Академії управління персоналом — Георгій Щокін, кандидат психологічних і доктор соціологічних наук, доктор філософії, професор і академік ряду вітчизняних, зарубіжних та міжнародних університетів і академій, почесний професор, почесний доктор вузів Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану, Молдови, Росії, США та інших країн, заслужений працівник народної освіти.

Структура

У складі Міжрегіональної Академії управління персоналом діють:

 • Президентський університет (м. Київ);
 • Всеукраїнський університет (інститути, філії та відділення в усіх

регіонах України);

 • Міжнародний відкритий університет (зарубіжні філії).


Навчальний процес у Міжрегіональній Академії управління персоналом забезпечують понад 2 тисячі викладачів, більш ніж 75% з яких -доктори та кандидати наук.

Примітка

Інформація запозичена з офіційного сайту МАУП
Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама