Національна академія внутрішніх справ

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук

Ректор академії - Валентин Васильович Коваленко, генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України.


Офіційний сайт академії - naiau.kiev.ua

Про академію

В академії здійснюється ступенева підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців для оперативних підрозділів, підрозділів карного розшуку, кримінальної міліції у справах дітей, боротьби з економічною злочинністю, незаконним обігом наркотиків, кіберзлочинністю, міліції громадської безпеки, психологів органів внутрішніх справ за спеціальностями “Правознавство”, “Правоохоронна діяльність”, “Управління в сфері правопорядку” та “Психологія”. У навчально-наукових інститутах права та психології і заочного та дистанційного навчання готуються фахівці із числа цивільних осіб на договірних засадах з іншими правоохоронними органами, фізичними та юридичними особами.


Докторантура та ад'юнктура (м. Київ, пл. Солом’янська, 1, тел.: 249-09-09) Підготовка за денною та заочною формами навчання (державне замовлення) наукових і науково-педагогічних кадрів із числа осіб середнього та старшого начальницького складу та працівників органів внутрішніх справ для здобуття ними наукових ступенів доктора або кандидата наук за відкритими науковими спеціальностями. Підготовка за денною та заочною формами навчання наукових і науково-педагогічних кадрів (за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб) для здобуття ними наукового ступеня кандидата наук за відкритими науковими спеціальностями.
Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама