Новини/2018

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Версія від 03:03, 30 жовтня 2019; Snak (Обговореннявнесок)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

До всіх новин Віснику психології та педагогіки

7 квітня 2018 року

Velykden-visnik-psyh-350.jpg
Дорогі читачі! Вісник психології та педагогіки вітає Вас із світлим святом Великодня!

Вітаємо Вас з радісним і світлим весняним святом оновлення, з Великоднем!

Нехай у цей святий день Ваше серце буде відкрите Богу, нехай прийдуть у Вашу душу гармонія і тепло.

Бажаємо, щоб Ваш будинок наповнився затишком, дзвінким сміхом, щоб тільки добрі вісті приходили сьогодні у Вашу родину, будьте здорові й щасливі.

Земних благ, духовного розвитку, душевного спокою, Божого промислу і волі у всіх справах і починаннях.

Зустрічайте його з чистою душею і добрим сумлінням. Христос Воскрес!31 березня 2018 року

На сайті розміщено матеріали Науково-практичної конференції «Становлення та розвиток особистості в умовах інформаційної війни», яка відбулася 02 березня 2018 р. у Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського (м. Київ):

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ


СЕКЦІЙНІ ОБГОВОРЕННЯ

19 грудня 2017 року

Безпалько О память.png
19 грудня 2017 року пішла з життя доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (2008-2017рр.) Безпалько Ольга Володимирівна (14.11.1962-19.12.2017).

Ольга Володимирівна – відмінник освіти, відмінник столичної освіти, академік Української академії акмеології, знаний в Україні та за її межами фахівець із соціальної педагогіки та соціальної роботи, керівник потужної наукової школи, науковець, автор понад 140 наукових та навчально-методичних праць (серед яких 28 словників, енциклопедій, навчально-методичних посібників та підручників).

Безпалько О.В. першою у вітчизняній педагогічній науці обґрунтувала роль громади у соціальному становленні особистості, розробила концепцію соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю в територіальній громаді. Упродовж багатьох років працювала у різних комісіях, робочих групах Міністерства освіти і науки України; здійснювала наукове консультування в проектах громадських організацій, які працюють в інтересах дітей «Надія і житло для дітей», «Кожній дитині», Український фонд «Благополуччя дітей», Всеукраїнський громадський центр «Волонтер».

Ольга Володимирівна багато років була редактором і автором електронного збірника наукових праць "Вісник психології і педагогіки".

Висловлюємо щиросердні співчуття всім рідним, знайомим, друзям, колегам та учням Ольги Володимирівни.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ …


19 січня 2017 року

Гендерне.jpg
Дорогі читачі! Вісник психології та педагогіки опублікував статтю Крещенко В.Ю., Гріньова О.М. Психологічні особливості гендерних стереотипів у сучасної молоді в умовах християнської та ісламської культур

З метою дослідження гендерних уявлень старшокласника про роль жінки і чоловіка в різних сферах життя було складено авторську анкету.

За результатами проведеного анкетування було виявлено, що стереотипність уявлень старшокласників-українців про традиційні жіночі й чоловічі ролі в різних аспектах життя складається нерівномірно.

Найбільшу кількість стереотипних уявлень у дівчат і хлопців було виявлено за твердженнями, які стосуються питань щодо самостійності, незалежності жінки від чоловіка, її професійної самореалізації.

Більшість опитуваних вважають, що чоловік повинен прагнути до високого соціального статусу й схвалюють маскулінні характеристики особистості чоловіка.

На противагу кар’єрі сім’ю більшість респондентів-юнаків вважають суто жіночою сферою інтересів.Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама