Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Перейти до: навігація, пошук
Герб: Інститут психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка

Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка було створено у січні 2008 року.

В Інституті здійснюється підготовка фахівців:Першим директор Інституту до 19 грудня 2017 р. була Безпалько Ольга Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор.

Сьогодні Директор інститутуКлішевич Наталія Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент

Заступник директора науково-педагогічної і навчальної роботиПавлюк Роман Олександрович, кандидат педагогічних наук, доцент .


У структурі Інституту функціонують кафедри:

  • Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти (завідувач: кандидат педагогічних наук, доцент Мартинчук Олена Валеріївна).


Науково-педагогічні працівники Інституту працюють над темою «Психолого-педагогічні засади підготовки фахівців освітньої сфери в умовах муніципального педагогічного комплексу».


Структурними підрозділами Інституту також є Навчально-методичний центр соціально-психологічних тренінгів, Науково-дослідна лабораторія розвиту дитини.


Інститут має потужну навчально-матеріальну базу: навчально-методичний центр, у якому більше чотирьох тисяч публікацій з питань психології, соціальної педагогіки та соціальної роботи; близько 100 касет та дисків з відеоматеріалами; кімнату для проведення тренінгів; 8 обладнаних SMART дошками аудиторій, що дозволяє викладачам використовувати інтерактивні та мультимедійні засоби навчання.


Студентам Інституту створено всі умови для проведення змістовного дозвілля та фізичного розвитку в гуртку бально-спортивних танців, спортивній секції з капуейро.

В Інституті психології і соціальної педагогіки кожен, хто прагне стати справжнім фахівцем, може розраховувати на отримання освіти високої якості.

Структура Інституту психології і соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка

Структура: Інститут психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка
Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама