Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Версія від 10:16, 17 січня 2018; V.yurchenko (Обговореннявнесок)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Герб: Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка


Зміст

Історія

Педагогічний інститут є найбільшим інститутом у структурі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Педагогічний інститут розташований у мальовничому куточку Києва - на Русанівці, що омивається водами древнього Дніпра.

Віднедавно він об’єднав у єдиній освітянській родині колективи трьох педагогічних коледжів міста та двох факультетів педагогічного університету.


Напрями (спеціальності) підготовки

Щоранку з усіх куточків столиці до Інституту поспішають юнаки та дівчата, щоб оволодіти педагогічним фахом ОКР "бакалавр", "спеціаліст" та "магістр" за денною та заочною формами навчання за напрямами підготовки (спеціальностями):

а також

Педагогіка вищої школи (магістр)

Педагогіка середньої освіти (магістр)


Керівництво

Упродовж багатьох років директором Київського педагогічного коледжу імені К.Д. Ушинського, згодом Інституту дошкільної, початкової і мистецької освіти КМПУ імені Б.Д. Грінченка, а пізніше Педагогічного інституту була Волинець Катерина Іванівна, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, Кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня.

З 1 липня 2010 р. по 19 травня 2017 р. директором Інститут був Юрченко Віктор Іванович - кандидат психологічних наук, доцент.

Зараз керівництво Педагогічного інституту таке:

Директор ІнститутуКотенко Ольга Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент.

Заступник директора з науково-методичної та навчальної роботиМашовець Марина Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент.

Заступник директора з наукової роботиПаламар Світлана Павлівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.

Заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботиСавченко Юрій Юрійович, кандидат психологічних наук, доцент

Кафедри

Виховання творчого інтересу до педагогічної професії починається з перших днів навчання першокурсників в Інституті. Цьому сприяє, насамперед, атмосфера позитивної орієнтації на педагогічну професію, педагогічну творчість, про створення якої дбає професорсько-викладацький склад, об’єднаний в чотири кафедри, що працюють на базі Інституту.

Це:


Інформація для вступників

За телефонами: 295-59-35, 295-78-58, 295-59-42

Адреса інституту: м. Київ – 02154, Русанівка, бульвар І.Шамо, 18\2

Їхати: станція метро «Лівобережна», автобус №48 до зупинки «Бібліотека»; автобусом №51,55 та тролейбусом №43 до зупинки «Бульвар І.Шамо».

Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама